Manicure na wyjątkowe okazje

Nic nie musisz, wszystko możesz, a jednak wiele kobiet zastanawia się, kiedy trzeba zrobić manicure, by paznokcie wyglądały idealnie. Poznaj kilka wskazówek, o których warto pamiętać.

Manicure hybrydowy przed wielkim wydarzeniem

Szykujesz się na wesele czy przyjęcie, a może po prostu ważną randkę? Prawdopodobnie zadbasz o wszystko – włącznie z perfekcyjnym manicure’em hybrydowym. Być może zastanawiasz się jednak, kiedy możesz wykonać hybrydę, by Twoje paznokcie wyglądały doskonale? Najlepiej zrobić to kilka dni wielkim wydarzeniem, na spokojnie, by kosmetyczka miała czas na ewentualne poprawki. Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę, gdyż zawsze coś może pójść nie tak. Na przykład profesjonalista odwoła wizytę, a Ty zostaniesz zmuszona do szukania kogoś na zastępstwo. Pamiętaj, że aplikacja, w której znalazłaś swojego ulubionego fryzjera, pozwala Ci również na rezerwowanie usług takich jak manicure hybrydowy. Chodzi oczywiście o aplikację Jean Louis David – można znaleźć ją tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid.

Manicure tytanowy – czy warto go zrobić?

Manicure tytanowy to prostsza i zdecydowanie delikatniejsza, a przede wszystkim bezpieczniejsza alternatywa dla manicure hybrydowego. Jest metodą nie tylko stylizacji paznokci, ale także pozytywnie wpływa na ich kondycję. W szczególności powinny go wypróbować  osoby, które mają z natury słabe, cienkie i łamliwe paznokcie lub osłabione ze względu na liczne zabiegi. Wykorzystywany do stylizacji puder, w skład którego wchodzą pyłek tytanowy (dwutlenek tytanu) oraz polimer akrylowy, tworzą na płytce twardą powłokę, która zabezpiecza paznokcie przed mikrourazami. Dodatkowo w pyłku tytanowym znajdują się drogocenne witaminy i minerały takie, jak: A, B, B5, D3 i wapń – dzięki temu paznokcie, oprócz pięknego wyglądu zewnętrznego, są też odpowiednio odżywione od wewnątrz.

Namówiliśmy Cię na manicure? Jeśli tak, koniecznie umów się jak najszybciej, by zadbać o swoje paznokcie. Możesz zrobić to przez aplikację Jean Louis David, poprzez którą umówisz także wizytę u fryzjera. Znajdziesz ją tutaj: https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394

Redakcja casadi.pl