Zaplanuj walentynki z naszymi pomysłami i wybierz dla niego idealny prezent

Walentynki zbliżają się wielkim krokami, zatem to najwyższy czas, aby „coś” zaplanować. Oczywiście można liczyć na to, że ciekawe plany ma partner, ale bądźmy szczere – która z nas już się na tym nie zawiodła. Dlatego też warto wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie zorganizować wyjątkowe chwile. Doradzimy Wam jak to zrobić, ale przedstawimy też ciekawe pomysły na prezent.

Wyjątkowy dzień – wyjątkowe chwile

Mówi się, że pary powinny świętować walentynki przez cały czas, a nie tylko i wyłącznie raz w roku. Ale cóż, nie ma się co oszukiwać, mało kto ma na to czas. Obowiązki domowe, praca, to wszystko zajmuje sporo czasu, dlatego na szeroko rozumiany romantyzm zwyczajnie nie ma już chęci, ani siły. Dlatego też przynajmniej raz w roku warto nieco zaszaleć i wydobyć swoją romantyczną naturę. Tym bardziej, że wcale nie jest to trudne. Otóż na początek warto wybrać się na zakupy, ale nie po prezent, bo o tym za chwilę, lecz kupić dobrego i prawdziwego szampana, a nie wino musujące. Koniecznie pamiętajcie, aby go schłodzić. Przydadzą się też truskawki. W końcu szampan i truskawki dają świetne połączenie. Jako, że mamy czas pandemii, to niespecjalnie można sobie pozwolić na maksymalne oryginalne rzeczy, bo zwyczajnie nieco jest to utrudnione. Ale nie oznacza to wcale, że i w domu nie można dobrze się bawić. Jeżeli macie już dzieci, to warto poprosić rodziców o opiekę. A jeżeli i ono świętują walentynki, to nic nie stoi na przeszkodzie byście zorganizowali je dzień wcześniej czy później. Skoro już szampan i truskawki kupione, to czas pomyśleć, jak mają wyglądać walentynki. W tym przypadku sądzimy, że warto zorganizować miły wieczór z muzyką paryską w tle. Do tego przyda się podanie jakichś afrodyzjaków i tutaj polecamy Wam owoce morza. Można wybrać krewetki. Wystarczy tylko dobrze je oczyścić i usmażyć w głębokim tłuszczu. Można podawać je z dodatkiem słodko-kwaśnego sosu. Przyda się też przygotowanie ciasta czekoladowego, w końcu i czekolada jest świetnym afrodyzjakiem.

Inny pomysł na wieczór walentynkowy

Oczywiście wcale nie musicie siedzieć w domu, bo możecie wybrać się do opery, następnie na kolacje, a po wszystkim wrócić do domu i oddać się innym przyjemnościom. Dla miłośników kina dobrym wyborem jest seans starych filmów typu „Casablanca”. A po seansie można udać się na romantyczną kolację czy też wspólnie ją przygotować. Czasami proste rzeczy mają duże znaczenie i nic nie stoi na przeszkodzie, aby właśnie przygotować coś prostego, ale maksymalnie romantycznego. Jeżeli nadal będzie padał śnieg to warto wykonać w nim romantyczny napis, albo też ulepić dla ukochanego bałwana, ale w miejscu guzików wykonać napis „kocham Cię”. Zatem możliwości jest sporo, a jedynym ograniczeniem tylko i wyłącznie Wasza wyobraźnia.

Pomysł na prezent, czyli stylowo i ponadczasowo

Z prezentami jest tak, że nie zawsze łatwo trafić w gust drugiej osoby. Jednak trzeba też pamiętać, że mężczyźni w większości nie są romantykami i kupienie im dużego misia czy olbrzymiej kartki walentynkowej zupełnie w ich przypadku się nie sprawdzi. Owszem pewnie podziękują, ale potem kartkę czy misia znajdzie się wrzucone do innych rupieci. Dlatego zdecydowanie lepiej postawić na prezenty, które rzeczywiście wpisują się w męskie gusta. Doskonale sprawdzają się torby męskie na ramię. W końcu są one dopełnieniem wielu stylizacji, a przy tym są funkcjonalne. Można też pójść w inną stronę i zdecydować się na zakup gry na PS5, choć tutaj decyzję trzeba przemyśleć, aby potem się nie okazało, że partner zamiast spędzać z tobą czas, gra w grę. Sprawdzi się też zestaw kosmetyków do samochodu czy też bon do warsztatu zajmującego się auto detailingiem. Zatem jak widzicie, możliwości jest sporo, choć naszym zdaniem np. torba męska marki Solier będzie strzałem w 10.

Nawet, gdy się nie chce, trzeba się starać

Nie będziemy kłamać, że będąc w długoletnim związku jest łatwo dbać o pasję i namiętność, bo wiadomo, że tak nie jest. Ale jednak nie oznacza to wcale, że można się zniechęcać i nie należy się starać. W końcu poprzez gesty, małe upominki i miłe słowa znowu można odkryć pasje i namiętność. Nie można się więc zniechęcać czy zasłaniać się zapracowaniem, bo w końcu tylko od Was będzie zależało, jak udany będzie Wasz związek.

Redakcja casadi.pl